KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13396114
nr 1339 6114
Färgetsning
efter Pablo Picasso, ej signerad, ej numrerad, oramat löst blad, bladets mått: 80,5x57 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:47:20
700 kr
2.000 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.600 kr